סדנת הנוסחה לגמילה מעישון

הנוסחה שתצית בך את הדרייב המסוגלות וההחלטה
להיגמל מעישון !

על מה תגידו כן בסוף הסדנה?

מה תקבלו בסדנה?

מתאמנים מספרים

ניסים אוחיון

5/5

הגעתי לסדנה של יעל אחרי ניסיונות גמילה מעישון שלא הצליחו בעבר. יעל היא חדה, היא קלטה אותי, היא הבינה מה הנקודות הרגישות שמנעו ממני בכלל בעבר להפסיק לעשן. היא קשובה, היא מותק של בחורה. יצאתי מהקורס גמול מעישון ואני מודה ל ה' שהכרתי את האדם הנפלאה הזאת, שאפו לה.

רותי ברק

5/5

אחרי הרבה שנים של עישון שהיית מגדירה אותן של קל ועד בינוני ואינספור ניסיונות להיגמל מעישון דרך קורסים ושיטות כאלה ואחרות, הגעתי בסופו של דבר אל אישה נדירה בשם יעל רון שבשיטה שלה היא הצליחה לגמול אותי מעישון ואני אסירת תודה לה על כך. מאוד מאוד מאוד ממליצה עליה בחום רב.

אורלי ג'נט

5/5

כבר בשיחה אחת החדרת בי מוטיבציה ונטעת בי אמונה וכוחות שבשום דרך לא הצלחתי לגייס קודם לכן. השיחות איתך החזירו לי את הביטחון והאמונה בעצמי, החדירו בי מודעות לתזונה, רצון לעסוק בספורט והמון אנרגיה להתמיד.אין לי מילים להודות לך על מתנה זו. אין לי ספק שלא הייתי מגיעה לכך ללא "מגע הקסם" שלך ועידודך ועל כך המון תודות.

יהודית מירן

5/5

הכרתי את יעל לפני עשור ומאז היא מהווה עבורי כתובת נאמנה בכל הקשור להבאת הגוף למצב חיוני ובריא.
מעבר השכלתה הפורמלית, ליעל כישרון טבעי "לשים את האצבע על הנקודה" ולמקד להיבטים הדורשים התייחסות, תוך מתן מגוון אופציות וכלים ליישום. יעל אישה אמינה ונעימה. הידע המעמיק, הניסיון הרב יחד עם אמונה עמוקה ורצונה להיטיב, הופכים את יעל למנחה ומטפלת מצוינת ומומלצת.

שריינו לכם מקום בסדנה!

תאריכי הסדנאות:

למידע נוסף השאירו פרטים

היי

שלום שמי יעל רון, מאמנת אישית , יוצרת ומנחת "הנוסחה לגמילה מעישון" , בהרצאות, סדנאות ואימון אישי אחד על אחד.

הנוסחה צמחה מ 20 שנותיי בתחום האימון האישי ומהסיפור שלי שכולל שני תהליכי גמילה. אחד מעישון כבד ושני מחומרים נרקוטיים משככי כאבים, בעקבות פציעה, פגיעה במערכת העצבים ושיקום, כך שאני יודעת בדיוק מה עובר עליכם, זה הייעוד שלי וב DNA שלי.  

עברתי את הגמילות האלה על בשרי אז אני יודעת שזה אפשרי, וגם אם יש רגעים קשים, מתמודדים ומצליחים. אין דרך אחרת.

הנוסחה לגמילה מעישון נשענת על תיאוריות מדעיות ומקצועיות שמהוות אבני יסוד לתהליך הגמילה מעישון וקיבעונו למציאות החדשה!

פיתחתי דרך שמבוססת על העצמת הכוחות הפנימיים שמובילים לגמילה מעישון ויצרתי אימון יומי קבוע שפועל על פי ההתניה הקלסית שבזכותו מפתחים הרגל חדש, ריפוי פנימי עמוק והתחדשות, בנוסף לתרגולי מדיטציה בהנחיתי.

לקוחותיי מעידים שהאימון בהנחיתי יצר עבורם שינוי בכל תחומי החיים, התפתחות אישית והקניית הרגלים שנשארים לתמיד.

אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר וביחד נבדוק התאמה. 

 

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט