ממעשן לנקי ומאושר – ניקוי רעלים ואורח חיים בריא

המוצר השלם שיצרתי בדרך להצלחה שלך.

גם אני ניגמלתי מעישון והתמודדתי עם הקשיים ואני מכירה אותם לעומק באופן אישי כי הייתי שם והתגברתי על הכל וזה לא היה מובן מאליו. חיפשתי ומצאתי את הדרכים לטפל בעצמי ולפתור אותם, והחיים הובילו אותי כך שזה הפך למקצוע.

היום השילוב הוא שילוב מנצח!
הבנתי מה יאפשר לי לשמור על תוצאות הגמילה מעישון ולהתמודד עם המכשולים שמנעו התמדה ואת זה אני מעבירה אליכם היום. כמו מכשול ההשמנה ובעיות העיכול, הייתי שם. כולל טיפול בדחף להדליק סיגריה, והעישון בחברה.

סדנת ניקוי רעלים ואורח חיים בריא –

נושאים מגוונים שכוללים תחומי ידע מגוונים –מתחום התזונה, הלייף סטייל, הטיפול, הרפואה ועוד.
מה אתם מקבלים-
עולם תוכן שלם של הבנת המערכת שלנו, הגוף שלנו, ודרכים כיצד לנקות פסולת, לחדש את האנרגיה, להרגיע את הגוף.
בעשור האחרון עבדתי כמטפלת ניקוי רעלים בקליניקה מובילה בטח חלקיכם מכירים אותי מישם. צברתי שעות רבות ורכשתי המון ניסיון וידע להעביר אנשים תהליכי שינוי בתזונה ופיתוח אורח חיים נקי ובריא, את כל התובנות וההמלצות אני מביאה לכם בסדנת בכדי לתמוך בכם בתהליך.
כולל תפריטים, כולל מחקרים, כלל דוגמאות, כולל תרגולים, כולל המלצות.

אני מאמינה שנפש בריאה חיה בגוף בריא ושהדרך לשם סלולה …..


האימון האישי היומיומי וסדנת ניקוי הרעלים הם האורים והתומים שליוו את דרכי, איתם ניצחתי את העישון ואותם אני מגישה לכם ממני באהבה רבה.

שיתוף אישי,
השיתוף אותו אני משתפת הוא אישי, מה שמנחה אותי עכשיו הוא אומץ לב ולוותר על להיראות טוב למרות שקיימת בי מעט מן המבוכה, אבל אם אני רואה את עצמי המטפלת שלכם, טובתכם מעל מבוכתי 🙂 .
כשנגמלתי מעישון מאוד מאוד סבלתי ממערכת העיכול שלי, אני יודעת שרבים כמוני סובלים גם ושזאת נשארת הסיבה שאנשים אינם נגמלים באופן מלא. מסתפקים בסיגריה או שתיים ליום רק כדי לסדר את העניינים.
הסבל היה כל כך רב, ניהל אותי באופן יומיומי, שעה שעה, נפיחות, בטן כמו בהיריון, עייפות, כאבי ראש וכו ‘ וכוי
וכבר לא ידעתי מה עדיף? אבל אני עקשנית ולא יכולתי להסכים בשום אופן “להתקפל” לסיגריה והייתי נחושה להתגבר ולהבריא את מערכת העיכול שלי. ומה לא ניסיתי ….
עד שהגעתי אל הנתיב ואל הדרך, שהבנתי מה עליי לעשות ועשיתי. היום את כל זה, מעבירה הלאה אליכם.

בכדי לתת לכם ערך אספר בקצרה, התשובה היתה מעוגנת במספר ערוצים. ראשית כל עברתי לתזונה נקייה מסוכרים, לא היתה לי ברירה אחרת, הייתי צריכה לבחור או את עצמי או את הסיגריה.
היתה לי הקלה משמעותית.
למדתי דרכים לנקות את הפסולת שנרקבה לי במערכת העיכול ושיבשה בי את הפלורה של המעיים והגוף ויצרה את כל הדבר הזה בתוכי. כלומר את מערכת החיידקים, חומציות נוזלי הגוף וכו’.

בנוסף לכל זה הדרך הובילה אותי למקום שבו זמנית עבדתי על העצמת היכולות האישיות, התקשורת הבין אישית בדרך ליצירת חיי הבוגרים, עבדתי על תחומיי חיים שלא עבדו לי ופתחתי את תחום האימון והיכולת לעבור ולהעביר תהליכיי טרנספורמציה בנוסף לעוד טיפולים שמטרתם להעצים ולהרגיע.

פינוי הפסולת התודעתית השתקפה גם בפינוי פסולת גופנית והריפוי שלי בכל הערוצים. כי תמיד דבר אחד משתקף בדבר השני.

סוף סוף הייתי חופשיה במלוא מובן המילה, בלי סיגריות, עם גוף מלא בחיונית, נפש חומלת וחזקה וזאת הרגשה מדהימה של ניצחון.

אני מאוד אוהבת לבשל, ובדרך פשוטה וקלה ויש מלא תפריטים ייעודיים בדיוק לזה, ניקיון הגוף, קלילות על מערכת העיכול וחילוף חומרים מוצלח, מה שניפגע בזמן העישון וצבירת רעלים, לכן גם משמינים, בלי סוכר, עם מלא אנרגיה ואת הכל אני מביאה לכם בדרכינו המשותפת.

כך יצא, שעשור לאחר שנגמלתי בעצמי ובזמן שאני מאמנת אנשים להפקת תוצאות לחייכם, הבנתי שהייעוד שלי הוא לפתח את תחום האימון לגמילה מעישון בכלים של אמון הוויתי דרך תשומת לב ופיתוח השפה של הגוף, כי קלטתי שזאת בדיוק הדרך שאני הלכתי בה וניצחתי איתה את הסבל את הסיגריות ובעיות העיכול. היא קרתה לי ומה שהיה תחביב הפך להיות מקצוע.

פיתחתי סגנון חיים טוב ומטיב שבסופו של דבר הובלתי את עצמי לחיות חיי רווחה אישית, סיפוק, שליטה גופנית על הבריאות שלי ואת כל הידע והדרכים אני פורסת בפניכם.

שלכם בנאמנות,
יעל רון

מאמרים נוספים

תשאיר פרטים כאן ונחזור אלייך